Esileht

Tänases Eesti hariduselus ei jätku kvalifitseeritud õpetajaid igasse kooli. Õpetajaskond vananeb ja järelkasvu ei tule piisavalt peale. Kuidas üha süvenevat haridusvaldkonna kitsaskohta leevendada? 

Digiõps MTÜ püüab lahendada eelkirjeldatud probleemi ja koondab kvalifitseeritud õpetajad, kes viivad läbi digitaalseid reaalajas toimuvaid kontakttunde koolides või eraviisiliselt täiendavat toetust vajavatele õpilastele. 

Digiõpsi teenus viib ainetunniks veebi vahendusel kokku eri piirkondades asuva õpetaja ja õppija. Õpetaja viib tunni läbi veebi vahendusel ise ükskõik kus viibides. 

2021/2022. õppeaasta oli Digiõps MTÜ pilootprojekti aasta. Selle aja jooksul jõudsime viia kahte kooli 3 õpetajat, kes andisd tunde ainult veebis ja õpilased viibisid samal ajal koolimajas oma klassis. Oleme tänulikud nii kooli juhtidelt, õpetajatelt ja ka õpilastelt saadud tagasiside eest. Tänu Teile saame oma teenust muuta veelgi paremaks.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust digi6ps@gmail.com

KOOLIJUHT

Kui olete hädas kvalifitseeritud õpetaja leidmisega, siis täitke meie kodulehel olev ankeet ja meie aitame Teil leida sobiva digiõpetaja.

ÕPETAJA

Täitke meie kodulehel olev ankeet ja pakume Teile uut väljakutset digiõpetajana.

LAPSEVANEM

Kui soovite leida eraõpetajat, siis täitke meie kodulehel olev ankeet ja meie aitame Teil leida sobiva digiõpetaja.